КОШНИЧКА

0 артикла
Дома УНИШТУВАЧИ НА МИРИСИ ONA Ona Fresh Linen Gel 4L - ароматизатор за силни миризми

Ona Fresh Linen Gel 4L - ароматизатор за силни миризми

Цена: 109.00ден
  • Код:
    1450
  • Тежина:
    4.000 кг

ОНА гел е еден од најпопуларните производи за целоснa елиминација на мирис.

 

Посебната мешавина на ОНА е резултат на долгогодишна работа на ова поле, како и воведување на разни иновативни елементи во него со цел да се постигне производ со одлични дисперзивни квалитети. Агентот за неутрализирање на миризбата се ослободува на контролиран начин, така што секоја капка од овој одличен производ е целосно оптимизирана.Погоден за просторија од 23 кв.м., во зависност од температурата - до 90kv. м.

Тоа е неутрализатор на мирис во форма на гел и испарува природно. Тоа е комплексна формула на есенцијални масла - погодна за индустриски цели, но сепак е целосно безбеден за дом и деловни активности и е апсолутно безопасен за луѓето, миленичињата и растенијата. Достапно во три вкусови: Про, свеж лен и поларен кристал.

Времетраење на дејството: 4 до 6 недели. За продолжена употреба и во зависност од потребата, можете да направите дупки во капакот на производот или да го отстраните од пакувањето.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ona Fresh Linen Gel 4L - ароматизатор за силни миризми или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.