КОШНИЧКА

0 артикла

GSE Relay box 8x600W - реле кутија

Цена: 5,100.00ден
 • Код:
  1445
 • Тежина:
  1.000 кг

Реле кутијата има два независни кругови - ги запира и ги ослободува.

 

Тоа е наредено од страна на првиот / третиот кабел за напојување кој мора да биде вклучен во тајмер или GSE тајмер. Секоја од енергетските мрежи може да биде 4x600W (вкупно осветлување 8x600W).

 

Размери и технички податоци:

 • Пакување: ШхВхД = 180x130x60мм
 • Тајмер кутија: 160x100x90mm
 • 2x230V / 50Hz
 • Релеи: 4x16A 230V
 • Класа на безбедност: IP44

 

Контролерите во голема мера ја олеснуваат вашата работа и синхронизацијата помеѓу уредите во вашата соба за одгледување. Тие обезбедуваат целосна контрола врз елементите што ги сочинуваат вашите системи за осветлување и вентилација.

 

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете GSE Relay box 8x600W - реле кутија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

 

 

Нашите водечки брендови