КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ HOMEBOX VISTA HOMEbox Vista Triangle 85x85x160cm - гроубокс за одгледување на растенија

HOMEbox Vista Triangle 85x85x160cm - гроубокс за одгледување на растенија

Цена: 12,620.00ден
 • Код:
  1428
 • Тежина:
  13.000 кг

HOMEbox Vista Triangle можете да го користите на најоптимален начин.

 

Благодарение на својата триаголна основа, кутијата може да се вклопи во секој агол од собата и да стане нов дел од внатрешноста. Големиот прозорец на предната страна е доволно голем за да има целосна видливост во кутијата, без нарушување на внатрешната клима.

 • Собрани: 85 х 120 х 160 см
 • Просторот за гроуинг: 0,4 m²

- Хај-тек дизајн и технологиј од Германија
- Пристап до внатрешноста
- Водоотпорен и отпорен на дамки и нечистотии, материјал со долг век на траење
- Надворешниот материјал е отпорен
- Подвижна, водоотпорна основа
- Солидна база прикачена на мал шатор 

ВИДЕО ПРЕЗЕНТАЦИЈА

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете HOMEbox Vista Triangle 85x85x160cm - гроубокс за одгледување на растенија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Спецификации:

 • Високотехнолошки дизајн од Германија.
 • Робустен, непропустлив и отпорен материјал на дамки за подолг работен век
 • Две големи, транспарентни, запечатувачки прозорци за странично гледање
 • Отстранлива водоотпорна основа(лесна и корисна )
 • Цевки: + 160 mm: 1 x покрив+100 mm: 1 x лява, 1 х дясна
 • Вентилациони отвори: 4 x 100 mm (предни)
 • Микро мрежа отпорна на инсекти до 700 микрометри
 • Оптички рефлексивен PAR + ентериер за подобар раст и поголем принос
 • Голем надзор прозорец
 • Суперстабилна прачка (Ø 22 mm) - армирана со прецизно изработени пластични конектори
 • Целосно затемнување на засенчување - исклучување на преносот на светлината
 • По затворањето, кутијата е целосно запечатена
 • Сите делови може да се заменат
 • Максимален капацитет: 40 кг.

Нашите водечки брендови