КОШНИЧКА

0 артикла
Дома САКСИИ Саксија 11L

Саксија 11L

Цена: 100.00ден
  • Код:
    140
  • Тежина:
    0.500 кг

Црна пластична саксија со квадратен профил 23х23 cm

Без подлошка

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Саксија 11L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови