КОШНИЧКА

0 артикла

Капак со кошничка за хидропоника

Цена: 520.00ден
  • Код:
    1426
  • Тежина:
    0.100 кг

Капак со кошничка за кофа за одгледување - Plant it 20L, изработена од полиетилен.

  • Дијаметар на капакот 30см.
  • Дијаметар на кошничката 15,2см
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Капак со кошничка за хидропоника или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови