КОШНИЧКА

0 артикла

Maxtractor 4L - сет на кеси за ладен екстракт

Цена: 6,430.00ден
 • Код:
  1425
 • Тежина:
  0.300 кг

Maxractor содржи седум  торби од 4L, жолта, сина, зелена, црна, портокалова, црвена и крем боја за ладни екстракти.

 

 • Чрна: 220 μmm
 • Крем: 190 μmm
 • Зелена: 160 μmm
 • Црвена: 120 μmm
 • Портокалова: 73 μmm
 • Сина: 45 μmm
 • Жолта: 25 μmm

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти