КОШНИЧКА

0 артикла

Maxtractor 3.8L - сет на кеси за ладен екстракт

Цена: 4,670.00ден
  • Код:
    1424
  • Тежина:
    0.300 кг

Комплетот Maxractor содржи две 3,8L кеси во жолта и сина боја за ладна екстракција.

 

  • Сина: 190 µmm

  • Жолта: 73 µmm

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови