КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПУМПИ РАЗДЕЛНИЦИ ЗА ВОЗДУХ И ВОДА Пластична спојка за воздух и вода - 26 излези

Пластична спојка за воздух и вода - 26 излези

Цена: 280.00ден
  • Код:
    1423
  • Тежина:
    0.200 кг

Пластична спојка за воздух и вода - 26 излези

надворешен дијаметар на влезот: 9mm

надворешен дијаметар на излезот: 4mm

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти