КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ ЛАМПИ CFL ЛАМПИ Elektrox DUAL 250W + рефлектор

Elektrox DUAL 250W + рефлектор

Цена: 6,570.00ден
  • Код:
    1414
  • Тежина:
    1.100 кг

Elektrox Dual 250W, енерго-штедлива сијалица Е40 за растење и цветање со вграден дросел (се вклучува директно на мрежата со фасонка Е40)

Овие сијалици се со ниска потрошувачка на енергија и осигуруваат безбеден раст за време на вегетацијата, благодарение на широкиот светлосен спектар. Во комплет со рефлектор Shiny. Кабел не е вклучен во комплетот.

 

 

 

 

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Elektrox DUAL 250W + рефлектор или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови