КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ОСВЕТЛУВАЊЕ ЛАМПИ CFL ЛАМПИ PowerPlant - Envirogrow 150W / 6400K + рефлектор

PowerPlant - Envirogrow 150W / 6400K + рефлектор

Цена: 3,250.00ден
  • Код:
    1413
  • Тежина:
    0.300 кг

CFL сијалица со вграден електронски дросел (се вклучува директно на мрежата со фасонката Е40). Не развива висока температура - може да се постави во максимална близина до растенијата. Испуштање на светлина: 9000 lm. + рефлектор Shiny. Кабел не е вклучен во комплетот.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете PowerPlant - Envirogrow 150W / 6400K + рефлектор или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови