КОШНИЧКА

0 артикла

Отварач за црева 10L

Цена: 345.00ден
  • Код:
    1409
  • Тежина:
    0.030 кг

Лесен и удобен отварач за црева 10L.

Ставете го отворот на капакот на цевката додека не се вклопи и завртете.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Отварач за црева 10L или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови