КОШНИЧКА

0 артикла

PRO GROW 2000L/h - резервен филтер

Цена: 780.00ден
  • Код:
    1400
  • Тежина:
    0.030 кг

Животот на филтерот со активен јаглен- 56 000L.

 

Префилтерот за седимент и филтерот за јаглерод имаат издржливост во зависност од квалитетот на водата. Се препорачува тие да се менуваат заедно

За повеќе информации за менување на филтрите, видететука 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете PRO GROW 2000L/h - резервен филтер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови