КОШНИЧКА

0 артикла

SUPER GROW 800L/h - резервен предфилтер

Цена: 4,030.00ден
  • Код:
    1399
  • Тежина:
    0.030 кг

Животот на префилтерот - 8000L или додека не се запуши.

 

Префилтерот за тиња и филтерот за јаглерод имаат издржливост во зависност од квалитетот на водата. Препорачува тие да се менуваат заедно.

 

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти