КОШНИЧКА

0 артикла

SUPER GROW 800L/h - резервен филтер

Цена: 780.00ден
  • Код:
    1398
  • Тежина:
    0.030 кг

Животот на филтерот со активен јаглен - 28 500L.

 

За повеќе информации за менување на филтрите, видете тука. Филтерот за седимент и филтерот за јаглен имаат издржливост во зависност од квалитетот на водата. Се препорачува тие да се менуваат заедно.

За повеќе информации за менување на филтрите, видете тука 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете SUPER GROW 800L/h - резервен филтер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови