КОШНИЧКА

0 артикла

GARDEN GROW 480L/h - резервен предфилтер

Цена: 2,640.00ден
  • Код:
    1397
  • Тежина:
    0.030 кг

Животот на префилтерот - 16 000L или додека не се запуши.

 

Префилтерот за седимент и филтерот за јаглерод имаат издржливост во зависност од квалитетот на водата. Препорачува тие да се менуваат заедно.

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете GARDEN GROW 480L/h - резервен предфилтер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови