КОШНИЧКА

0 артикла

GARDEN GROW 480L/h - резервен филтер

Цена: 780.00ден
  • Код:
    1396
  • Тежина:
    0.030 кг

Животот на филтерот со активен јаглен- 28 000L.

 

 

За повеќе информации за менување на филтрите, видететука 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете GARDEN GROW 480L/h - резервен филтер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови