КОШНИЧКА

0 артикла

ECO GROW 240L/h - резервен предфилтер

Цена: 1,200.00ден
  • Код:
    1395
  • Тежина:
    0.030 кг

Животот на префилтерот - 8000L или додека не се запуши.

 

Префилтерот за седимент и филтерот за јаглерод имаат издржливост во зависност од квалитетот на водата. Препорачува тие да се менуваат заедно.

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете ECO GROW 240L/h - резервен предфилтер или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови