КОШНИЧКА

0 артикла

3mm/4mm шило

Цена: 35.00ден
  • Код:
    1383
  • Тежина:
    0.030 кг

Пластично шило за пробивање на отвори со дијаметар 4 мм.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови