КОШНИЧКА

0 артикла

4mm регулирачка млазница

Цена: 55.00ден
  • Код:
    1382
  • Тежина:
    0.030 кг

Регулирачка млазница - 4 мм

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 4mm регулирачка млазница или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови