КОШНИЧКА

0 артикла

3mm спојница – четворна

Цена: 7.00ден
  • Код:
    1381
  • Тежина:
    0.030 кг

Четворна спојница со дијаметар 3 мм.

 

Четиристепен приклучок е троен разгранет конектор што се приклучува на главното црево во претходно издупчена дупка. Потоа можете да ги поврзете соодветните, 4 парчиња. цевки до него. Четворката е врската помеѓу главното црево и секундарното црево (црево) што го влече растворот во садовите.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 3mm спојница – четворна или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови