КОШНИЧКА

0 артикла

3mm конектор кон цевка

Цена: 2.00ден
  • Код:
    1379
  • Тежина:
    0.030 кг

Конектор кон цевка со дијаметар 3 мм.

 

Конекторот се приклучува во главното црево, во претходно издупчена дупка. Потоа можете да поврзете соодветно црево со големина на тоа. Конекторот е врската помеѓу главното црево и секундарното црево (црево) што го зема растворот во садот.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти