КОШНИЧКА

0 артикла

3mm капкова млазница (8L/h)

Цена: 55.00ден
  • Код:
    1378
  • Тежина:
    0.030 кг

Капковата млазница има ограничување на водниот поток и максимален проток од 8 литри на час

 

Погоден е за систем со капка по капка напојување на почва.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти