КОШНИЧКА

0 артикла

3mm капкова млазница (4L/h)

Цена: 55.00ден
  • Код:
    1377
  • Тежина:
    0.030 кг

Капковата млазница има ограничување на водниот проток и максимален проток од 4 литри на час

 

Погоден е за систем со капка по капка напојување на почва.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 3mm капкова млазница (4L/h) или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови