КОШНИЧКА

0 артикла

прскачки прстен 360°

Цена: 70.00ден
  • Код:
    1376
  • Тежина:
    0.030 кг

Погодно за капка по капка напојување и хидропонски системи

 

Се сврзува со цевка 3mm или 4mm.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете прскачки прстен 360° или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови