КОШНИЧКА

0 артикла

3mm капково колче – свиткано

Цена: 5.00ден
  • Код:
    1375
  • Тежина:
    0.030 кг

Има ограничување на водениот проток и максимален проток од 1 литра на час

 

Поогоден е за систем со капка по капка напојување на почва.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 3mm капково колче – свиткано или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови