КОШНИЧКА

0 артикла

регулирачко колче (4L/h) 25бр

Цена: 1,730.00ден
  • Код:
    1374
  • Тежина:
    0.030 кг

Погодно за капка по капка и хидропонскии системи

 

Се сврзува на цевка 3mm или 4mm.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете регулирачко колче (4L/h) 25бр или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови