КОШНИЧКА

0 артикла

3mm колче за капка по капка – право

Цена: 20.00ден
  • Код:
    1372
  • Тежина:
    0.030 кг

Има ограничување на водниот проток и максимален проток од 1 литар на час

 

Погоден е за систем со капка по капка напојување на почва.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 3mm колче за капка по капка – право или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови