КОШНИЧКА

0 артикла

4mm тапа 1бр

Цена: 70.00ден
  • Код:
    1368
  • Тежина:
    0.100 кг

Тапа со дијаметар 4мм.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти