КОШНИЧКА

0 артикла

15mm стега 100бр

Цена: 1,035.00ден
  • Код:
    1350
  • Тежина:
    0.100 кг

Стега со дијаметар 15мм.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 15mm стега 100бр или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови