КОШНИЧКА

0 артикла

22mm стега 100бр

Цена: 1,110.00ден
  • Код:
    1349
  • Тежина:
    0.100 кг

Стега со дијаметар 22мм.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 22mm стега 100бр или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови