КОШНИЧКА

0 артикла

13мм тројник 25бр.

Цена: 155.00ден
  • Код:
    1344
  • Тежина:
    0.100 кг

13mm тројник

Тројникот е дво-разгранет конектор што се приклучува на главното црево во претходно дупчат дупка. Потоа можете да ги поврзете соодветните, 2 парчиња. цевка до него. Тоа е врската помеѓу главното црево и секундарното црево (црево) што влева раствор во садовите.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 13мм тројник 25бр. или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови