КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ЃУБРИВА HESI HESI Start пакет за почва

HESI Start пакет за почва

Цена: 3,280.00ден
  • Код:
    131
  • Тежина:
    3.000 кг

Сите неопходни ѓубрива и адитиви за да се стартувате со HESI производи за добар и квалитетен принос.

 

HESI Start Pack е гаранција за добивање одлични резултати во растечките растенија. Со купување на HESI Start Pack, ќе заштедите 20% од цената на одделни производи!

 

Комплетот SOIL - за почва содржи:

 

 
 
- 1 x Fosfor+ 1L
 
+ Каталог и комбинативна таблица
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете HESI Start пакет за почва или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови