КОШНИЧКА

0 артикла

13 мм Колено 1бр

Цена: 7.00ден
  • Код:
    1336
  • Тежина:
    0.050 кг

Колено со дијаметар 13 мм

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 13 мм Колено 1бр или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови