КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ БОНГОВИ Стаклен бонг "Rainbow"

Стаклен бонг "Rainbow"

Цена: 350.00ден
  • Код:
    1332
  • Тежина:
    0.100 кг

Мал стаклен бонг во форма на шише.

  • Метално цевче 
  • Височина: 18см
  • Две бои- Clear и Rasta
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Стаклен бонг "Rainbow" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови