КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ИНСТРУМЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ ДИГИТАЛНИ ВАГИ Fakt mobile - дигитална вага од 0.01 до 100 g

Fakt mobile - дигитална вага од 0.01 до 100 g

Цена: 870.00ден
  • Код:
    1325
  • Тежина:
    0.100 кг

Дигиталната вага "Fakt" е со капацитет од 0,01 - 100 гр

 

 

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Fakt mobile - дигитална вага од 0.01 до 100 g или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови