КОШНИЧКА

0 артикла

Plant it - капак за кофа за одгледување

Цена: 100.00ден
  • Код:
    1318
  • Тежина:
    0.100 кг

Капак за кофа за одгледување Plant !t 20L изработена од полиетилен.

Можност да исечете соодветна големина на дупка за кошница за хидропоника.

Дијаметр 30см

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Plant it - капак за кофа за одгледување или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови