КОШНИЧКА

0 артикла

Plant it 20L - кофа за хидро одгледување на растенија

Цена: 310.00ден
  • Код:
    1317
  • Тежина:
    0.300 кг

Цврста кофа од полиетилен, која одговара за Deep Water Culture, Flood and Drain или други хидропони методи.

Снабдена е со два жлеба за црево 4mm. Дијаметар 33cm, висина 37cm.

Кофата е БЕЗ капак.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Plant it 20L - кофа за хидро одгледување на растенија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нови продукти

Нашите водечки брендови