КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ФОЛИИ Ролна 30м дијамантска-црна Neptune diamond фолија

Ролна 30м дијамантска-црна Neptune diamond фолија

Цена: 5,470.00ден
  • Код:
    1315
  • Тежина:
    1.000 кг

Сребрена светлорефлектирачка фолија со црн грб и врежана површина со "дијамантска" шара за порамномерно распредување на светлината.

 

100% светлонепропустлива со ширина 122см, дебелина 110µm и содржи слој од чист алуминиум, кој може да ги блокира сигналите на мобилни телефон, радио и интернет.

Поставата на фолија е идеална опција за рамномерно ширење на светлината во внатрешноста. Функција на фолијата е да се шири / размножува светлината и да се избегнат жариштата.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ролна 30м дијамантска-црна Neptune diamond фолија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови