КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ИНСТРУМЕНТИ ЗА МЕРЕЊЕ ДИГИТАЛНИ ВАГИ Fakt MP3 - дигитална вага од 0.01 до 100 g

Fakt MP3 - дигитална вага од 0.01 до 100 g

Цена: 900.00ден
  • Код:
    1291
  • Тежина:
    0.100 кг

Вагата Digital "Fakt"  е со MP3 дизајн, кој има капацитет од 0.01-100g, со функционалност за калибрирање, како и предупредување за преоптоварување. Капакот може да се користи како табла за мерење.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Fakt MP3 - дигитална вага од 0.01 до 100 g или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови