КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ ТАЈНИЦИ 'Pringles' чипс - тајник

'Pringles' чипс - тајник

Цена: 2,190.00ден
  • Код:
    1287
  • Тежина:
    0.200 кг

Оваа тајна е одлично скришно место за чување на скапоцености, пари, накит и многу повеќе. Идеален за автомобили, каравани, кампови, хотелска соба, куќа, стан, канцеларија и други места! Тајната е на дното, само треба да го вратите капакот. Шуплината е долга околу 130 mm, со дијаметар од 60 mm (отворање: 43 mm). Кутијата за кутијата не се разликува од оригиналот, контејнерот и означувањето се направени од оригиналниот производител. Дури и шушкава содржина звучи како Pringles!

Предупредување: Обележување на англиски јазик! Содржината не се јаде!

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете 'Pringles' чипс - тајник или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови