КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ПОДАРОЦИ ВАПОРАИЗЕРИ Вапораизер "Crafty"

Вапораизер "Crafty"

Цена: 19,680.00ден
  • Код:
    1286
  • Тежина:
    0.135 кг

Целосниот комплет "Crafty", со единична литиумова-јонска батерија, е дополнет со едно единствено копче за контрола.

 

Можете да го вклучите "Crafty" само со едно притискање! Потоа тој се загрева автоматски, додека достигне до определена базна температура од 80 ° C. Со двојно кликнување врз копчето, вие активирате Booster-температура: 195 ° C.

 

Карактеристики:

- со батерија
- пренослив
- вибрирачки аларм
- бесплатна примена за вашиот smartphone за индивидуални корекции
 

Аксесоари:

 
- Вапораизер "Crafty"
- Напојувачки адаптер со USB кабел
- Дел за течност
- 3 парчиња резервни мрежички
- четка за чистење
- гриндер
- помошно средство за полнење
- 1 Комплет резервни запечатувачки прстени
- Инструкции за употреба

 

Бесплатната примена "Crafty" Remote Control ви нуди можност да зададете базна и Booster температура и други подесувања на вапорајзерот, според ваша желба!

Внимание: Имајте во предвид, дека не сите Android смартфони поддржуваат Bluetooth Low Energy!

Видео инструкции (Англиски)

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Вапораизер "Crafty" или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови