КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ФОЛИИ Ролна GROWLUX фолија против инфра-црвени зраци 60м

Ролна GROWLUX фолија против инфра-црвени зраци 60м

Цена: 13,770.00ден
 • Код:
  1278
 • Тежина:
  5.000 кг

Двослојна фолија за растење.

 

Белата за зголемување на светлината во просторијата за одгледување, Црната за намалување на надворешната светлина. Производ безбеден за храна, безбеден за растенија.Гарантирано не пропушта гасови.

 

Димензии:

 • ширина: 122 см

 • посочената цена е за метар должина

 • доволна за покривање на површина од 75кв.м.

 

Поставата на фолија е идеална опција за рамномерно ширење на светлината во внатрешноста. Функција на фолијата е да се шири / размножува светлината и да се избегнат жариштата.

 

 • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Ролна GROWLUX фолија против инфра-црвени зраци 60м или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.
 • ширина: 122 см
 • посочената цена е за линеен метър
 • цена за ролка - 398 лв, достатъчна за покриване на 75 м2

Нашите водечки брендови