КОШНИЧКА

0 артикла

Конектор 13mm (1/2 цол)

Цена: 170.00ден
  • Код:
    1262
  • Тежина:
    0.100 кг

Излез за сврзување од резервоар кон црево 13mm(1/2цол)

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Конектор 13mm (1/2 цол) или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови