КОШНИЧКА

0 артикла

Тенко црево 3 mm - 20m

Цена: 520.00ден
  • Код:
    1261
  • Тежина:
    4.000 кг

Еластично црно црево од PVC.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Тенко црево 3 mm - 20m или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови