КОШНИЧКА

0 артикла

Тенко црево 3 mm - 1m

Цена: 35.00ден
  • Код:
    1260
  • Тежина:
    0.100 кг

Еластично црно црево од PVC.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти