КОШНИЧКА

0 артикла

Тенко црево 4 mm - 1m

Цена: 50.00ден
  • Код:
    1258
  • Тежина:
    0.100 кг

Еластично црно црево од PVC

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Тенко црево 4 mm - 1m или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови