КОШНИЧКА

0 артикла

Меко црево 13 mm - 1m

Цена: 140.00ден
  • Код:
    1254
  • Тежина:
    0.100 кг

Еластична цевка од PVC.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти