КОШНИЧКА

0 артикла

Тврдо црево 19 mm - 1m

Цена: 70.00ден
  • Код:
    1252
  • Тежина:
    0.100 кг

Тврда цевка од LDPE.

  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Тврдо црево 19 mm - 1m или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови

Нови продукти