КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ АКСЕСОАРИ ЗА ГРОУБОКСОВИ Secret Jardin Dry IT 90 - мрежа за сушење на растенија

Secret Jardin Dry IT 90 - мрежа за сушење на растенија

Цена: 2,590.00ден
  • Код:
    1231
  • Тежина:
    1.000 кг

Мрежа за сушење Dry IT ви дозволува да ги сушите вашите растенија, директно во вашиот гроубокс без проблем.

 

Dry IT доаѓа во удобна кружна торба и е подготвена за употреба во рок од неколку секунди. Монтирајте го Dry IT во гроубоксот и оставете го системот за вентилација вклучен за време на сушење: навистина едноставно и ефикасно решение! 

  • Дијаметар отворен: 90см
  • Височина отворен: 140 см 
  • Нивоа: 5
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Secret Jardin Dry IT 90 - мрежа за сушење на растенија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

Нашите водечки брендови