КОШНИЧКА

0 артикла
Дома ГРОУБОКСОВИ АКСЕСОАРИ ЗА ГРОУБОКСОВИ Secret Jardin Dry IT 45 - мрежа за сушење на растенија

Secret Jardin Dry IT 45 - мрежа за сушење на растенија

Цена: 850.00ден
  • Код:
    1230
  • Тежина:
    0.500 кг

Мрежа за сушене Dry IT ви дозволува да ги сушите вашите растенија директно во вашиот гроубокс без никакаков проблем.

 

Dry IT доаѓа во удобна округла чанта и е готова за употреба во рок од неколку секунди. Закачете го Dry IT во вашиот гроубокс и оставете го вентилациониот систем вклучен зо време на периодот на сушење: едно навистина просто и ефективно решение! 

  • Дијаметар отворен : 45см
  • Висина кога е отворен: 15см 
  • Ниво: 1 
  • Нарачај за 3,000.00ден + Купете Secret Jardin Dry IT 45 - мрежа за сушење на растенија или друг производ од нашата Промо-селекција за да добиете бесплатна достава.

Експресна нарачка

Само 4 полиња пополнете во
Ние ќе ве контактираме во рамките на работниот ден.

 

 

Нашите водечки брендови